Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00

Sosyal Medya:
icao-standartlari.jpg
FAM LIGHTING

ICAO Standartları

Sivil havacılık faaliyetleri, başta Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO), Avrupa Sivil Havacılık Konferansı (ECAC), Avrupa Hava Seyrüsefer Güvenlik Teşkilatı (EUROCONTROL) ve Avrupa Havacılık Otoriteleri Birliği (JAA) olmak üzere uluslararası örgütler tarafından belirlenen standartlar çerçevesinde yürütülmektedir.

ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü)‘ nun amacı uluslararası sivil havacılığın emin ve düzenli bir şekilde geliştirilmesidir.

ICAO Annex 14 Cilt 1, 6 Edition, Temmuz 2013, Bölüm 6, de belirtilen tüm standartlara göre yüksek yapılardan işaretlenme yapılması gereklidir.

Sivil havacılığın emniyet ve güvenliğiyle ilgili gerekli tüm kurallar Örgüt tarafından saptanmakta olup, bunların ulusal düzeyde uygulanma durumları, ICAO bünyesinde kurulmuş mekanizmalar yoluyla denetlenmektedir. Herhangi bir ülkenin uluslararası sivil havacılığın güvenliğini ya da emniyetini düzenleyen kurallara uymaması, bu ülkeye uluslararası uçuş yapılmamamasın, dolaysıyla sivil havacılığa bağlı birçok alanda zarara ve gelir kaybına neden olabileceğinden üye ülkeler, İCAO kurallarına mümkün olan en geniş kapsamda uyumaya özen göstermektedir. 

RESMİ TEMSİLCİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ

MARKALARIMIZ

Temsilcisi olduğumuz tüm markalar Avrupa menşeli olup dünyada pek çok önemli projelerde yer almış referanslara sahip markalardır.

orga
cdt
obsta
baglem
delta-box
iv-solar
msm
reddot

Uçak ikaz ve Deniz ikaz alanındaki dünyaca ünlü markaları FAM LIGHTING markası altında toplayıp Türkiye piyasasında sunarak, uzman ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre projelendirmeler yapıp, alternatif teklifler sunarak karar vermelerini kolaylaştırıp en iyi çözümleri önermekteyiz.

BİZE ULAŞIN

19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Sümer Sok. Zitaş Blokları Blok D2 / Daire 4, Kozyatağı, 34742 Kadıköy, İstanbul
+90 216 409 18 90