Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 18.00

Sosyal Medya:
hakkimizda.jpg
FAM LIGHTING

Hakkımızda

FAM Enerji olarak Enerji ve elektirk alanlarındaki başarılarımıza yeni markamız FAM LIGHTING ile ikaz lambaları alanında’da yenilerini eklemekten gururluyuz.

Uçak ikaz ve Deniz ikaz alanındaki dünyaca ünlü markaları FAM LIGHTING markası altında toplayıp Türkiye piyasasında sunarak, uzman ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre projelendirmeler yapıp , alternatif teklifler sunarak karar vermelerini kolaylaştırıp en iyi çözümleri önermekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde sadece ürün tedariği yapmakla kalmıyor, uzaman ekibimiz ve temsilciliklerimizin desteği ile özel projelendirmeler yapıp ve uluslararası standartlara uygun nasıl ikaz lambası sistemi gerektiği konusunda müşterilerimizi bilgilendirip ve herzaman olduğu gibi satış sonrası desteğimiz ile de müşteri memnuniyetimizi artırıyoruz.

Temsilcisi olduğumuz tüm markalar Avrupa menşeli olup dünyada pek çok önemli projelerde yer almış referanslara sahip markalardır.

Uçak ikaz lambalarımız  ICAO ( Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü ) ve Türkiye Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü SHGM tarafından gerekli tüm standartlara, sertifikalara ve test belgelerine  ve Deniz ikaz lambalarımız ise IALA ve Türkiye Kıyı emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından gerekli tüm standartlara, sertifikalara ve test belgelerine sahip markalardır.

Hedefimiz müşterilerimize en iyi çözümleri sunarak dünyada olduğu gibi Türkiyede’de gerekli tüm standartlara uyularak daha güvenli projelerin ortaya çıkmasını sağlamaktır.

FAM LIGHTING

MİSYONUMUZ

Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlere teknik destek ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuiyeti en üst düzeye çıkarmak. Tüm bu hizmetleri sunarken ülke ekonomisine artı değer katmak.
FAM LIGHTING

VİZYONUMUZ

Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerin yaygınlaşmasını sağlayarak satış ve pazarlama ağının tüm Türkiye’de eksiksiz olarak geliştirmek ve bu doğrultuda büyüyen ekonominin istikrarlı dinamiklerinden biri haline gelebilmektir.

RESMİ TEMSİLCİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ

MARKALARIMIZ

Temsilcisi olduğumuz tüm markalar Avrupa menşeli olup dünyada pek çok önemli projelerde yer almış referanslara sahip markalardır.

orga
cdt
obsta
baglem
delta-box
iv-solar
msm
reddot