Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 18.00

Sosyal Medya:
ruzgar-turbini.jpg

Rüzgar Türbini


+90 444 0 599

Havacılık için bir tehlike teşkil eden yüksek yapılar için gündüz – gece yanıp sönen uçak ikaz lambaları. Tüm rüzgar türbinler için özel ICAO Annex sertifikalı 14 Cilt 1, 4. Baskı, Temmuz 2004, Bölüm 6, standartalrına uygun  hava taşıtları ikaz lambaları. Rüzgar türbinlere özel projelnedirmeler yaparak size en uygun özel olarak üretilmiş güneş enerjili  kolay kurulumlu çözümleri sunmaktayız.

Sadece gece

Gündüz ve gece

Türbinin tepesine 1 adet kırmızı orta yoğunlukta lamba. Rüzgar türbinlerinin oluşturduğu alanın etrafına her 450 metrede ek lamba gerekli olup, bunlarda senkronize edilmelidir.

Türbinin tepesine 1 adet beyaz orta yoğunlukta lamba. Rüzgar türbinlerinin oluşturduğu alanın etrafına her 900 metrede ek lamba gerekli olup, bunlarda senkronize edilmelidir.

Uçak ikaz ve Deniz ikaz alanındaki dünyaca ünlü markaları FAM LIGHTING markası altında toplayıp Türkiye piyasasında sunarak, uzman ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre projelendirmeler yapıp, alternatif teklifler sunarak karar vermelerini kolaylaştırıp en iyi çözümleri önermekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Merdivenköy Mah. Bora Sok. Bina No.1 Nidakule Göztepe Kat: 27, Kadıköy 34732, İstanbul, Türkiye
+90 444 0 599